Ženatý přítel

Eliška zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem 33 letá žena rozvedená, matka dvou děti. Před dvěma lety jsem se seznámila s mužem co je ženatý. Se začátku jsme chtěli být kámoši s výhodami jak se říká. Jenže já se zamilovala a on že taky. No začal jezdit i za mnou častěji. Chtěl poznat moje rodiče a moje děti. Občas i něco koupil nebo vzal na výlet. Nebylo to jen o sexu. Rozumíme si ale on se rozvést nechce. Nechápu proč ne když si rozumíme a doma jim to neklape. Další věc jsem jen milenka ale když neodepisuji dlouho na smsky on žárlí. On je ženatý tak proč žárlí? Má smysl to držet takhle nebo se rozejít? Je mu 31 a má 2leté dítě. Furt rozvod svádí že kvůli synovi ne. Váš názor na to by mě zajímal. Já na tohle nemám už nervy ale miluji ho moc. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.