Zmatena

Hah zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den s přítelem jsme skoro 3 roky spolu ,ale měli jsme i neshody a byli jsme od sebe cca 2 měsíce a setkávali jsme se ,ale vždy to skončilo sexem a teď už jsme zase 3 měsíce spolu jenze nas dal dohromady sex a sex ten vztah taky drží.Když jsem se ho zeptala jak to vidí do budoucna tak řekl ze chce být semnou,ale zároven ze neví ma prý po rozchodu pořad nějaký divny pocit  ,také si mysli ze ten vztah drží ten sex  a já teď nevím co od něho mám očekávat jestli být nadále s nim a pracovat na tom a nebo proste z toho vztahu odejít.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Hah,
Ted jsem odpovídala – kontext sex a vztah – https://rovena.info/poradna/navrat-s-ex i tady jsem před chvíli odpovídala k sexualitě a vztahu https://rovena.info/poradna/luuuuu  – mrkněte.
Sexuální přitažlivost je důležitá – a může být velmi dobrý základ – je však třeba následně přistoupit ke vztahu i vědomě – zabývat se sebou, svojí reakci na vztah… něco řešit společně, něco každý zvlášt – když budete mít chuť – ozvěte se.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.