Co dělat?

P zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den, 
díky shodě různých okolnosti jsem se ocitl mezi dvěma vztahy, jeden, dlouhodobý trvající 15 let a jeden nově vzniklý trvající 4 měsíce. Potřebuji poradit jak ten dlouhodobý udržet, máme problémy dlouhodobého rázu s intimitou a nerozumíme si tak jak jsme si rozumívali, ale nechci se tohoto vztahu vzdát, protože svého partnera stále miluji, zároveň ale miluji svého druhého partnera, pracuji v zahraničí a tyto dva vztahy jsou ve dvou různých zemích. Zajímala by mě Vaše rada co s tím. 

Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milý P,
platí obvykle to, že jakmile do hry vstoupí někdo třetí – energie je roztříštěná a obnova původního vztahu je nevelká. Pokud chcete dát šanci původnímu vztahu, doporučuji propustít nového partnera, odtruchlit a s plným vědomím a energií věnovat se do hloubi s původním partnerem tématům, které jsou tíživé, disharmonické. Něco je na vaší straně, něco u partnera. 
At zvolíte jakoukoliv cestu, vždy se setkáte s bolestí z propouštění: může pro vás být inspirativní článek o rozhodování
Nebo také o tom, jak se orientovat mezi vztahy
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.