Sex s pritelkyni

Kuba zeptal se před 5 měsíců

Dobry den. Prosim o radu. Uz delsi dobu me trapi ma zavislost na sexu. Chci po pritelkyni casty sex a ta moc chut nema. Nekdy je to i vynucené a ja se pak citim blbe. Nevim, co delat.. a trapi me to. I kdyz je to ne kazdy obden ale treba jednou za 4 dny, tak stejne pritelkyne nema chut a je unavena z prace. Jenze ja se pak trapim a mam pocit ze nechce nikdy. Jak v tomhle najit rovnovahu? Co delat? A taky proc mam vzdy zacinat prvni? Co kdyz mi to nevyhovuje? Libi se mi a ignorovat pocity to mi nejde. Prosim o radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milý Kubo,
najít sexuální soulad je výzva … jedna věc je, že by bylo fajn, abyste byl vy, který vládne sexuálnímu pudu, nikoliv on vám – mužete najít i východní techniky např. knihy od Mantak Chia – Rozvíjení mužské sexuální energie – Taoistické tajemství lásky – či něco podobného. 
Druhé téma  je společná kultivace sexuality – a za tím učelem doporučuji partnerskou konzultaci  třeba u mne at osobně v partnerské a sexuální poradně nebo v partnerské poradně online
V tuto chvíli vnímám, že bych mohla být efektivní most pro váš soulad. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.