Pozvání do TV Blesk

Pořad Epicentrum v TV Blesk:

Deprese jsou stále častější. Jak s nimi bojovat a několik zajímavostí k tématu – o tom bylo povídání v Epicentru tentokrát.

Lidí s depresivními poruchami celosvětově přibývá, v Česku se jejich počet odhaduje na nejméně 700 tisíc. Jak a u koho nejčastěji vznikají? A jak jim předejít? Nejen o tom v Epicentru Blesku hovořila psycholožka a psychoterapeutka Radana Rovena Štěptv blesk epicentrum psychologánková.

Odkaz na video: O depresích nejen sezónních zde

Způsobuje podzimní „depky“ střídání času nebo počasí?

V r. 2018 probíhalo hlasování v evropském parlamentu o tom, zda se čas přestane měnit na letní. Celoevropsky probíhalo hlasování veřejnosti o tom, zda upřednostnují letní čas nebo klasický – středoevropský.

Odkaz na příspěvek s videem je zde: Změna času a vliv na lidi zde .

 

„České ženy jako vstupenky do Evropy?
Pozor na lásky z dovolené!“

České ženy a dívky, mějte se na pozoru před muži z arabských států, kteří chtějí do Evropy. Tak zní obava dokonce i z ministersva zahraničí. Radana Rovena Štěpánková, psycholožka a psychiatrička radí ženám, jak nakládat s city u exotických mužů…

Tématem rozhovoru byla problematika vztahů s muži z Arabských států.

Odkaz na příspěvek v TV Blesk je  zde.

video_TV_Blesk

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Péči o duši a vztahy se věnuje od ukončení magisterského studia na Univerzitě Karlově v r.1993. Ví, že tvoření duše je umění nanejvýš významné. V současné době se se svými klienty potkává ve své soukromé praxi v Praze a v Nymburce, kde nachází cestu, jak k harmonickým vztahům, tak k rozvoji vnitřní celistvosti duše technikou KERP, jejíž je autorkou.

Mohlo by se vám líbit...